Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice!
Kolejny rok szkolny za nami! Czas na zasłużony relaks.
Życzymy Wam wspaniałego, letniego wypoczynku, odkrywania nowych, fascynujących miejsc
oraz bezpiecznych przygód.
Niech te wakacje będą pełne słońca, uśmiechu i niezapomnianych spotkań z przyjaciółmi!!!
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy!













