Z ogromną radością informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 im. J. Korczaka otrzymali Stypendia Prezydenta Miasta Kołobrzeg za osiągnięcia w roku szkolnym 2025/2026:
Julia Żuchniewicz – 8a
David Matyschok – 7d
Konrad Więckowski – 8a
Jakub Wiśniewski – 8c
Patryk Błaszczuk – 6c
Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w Regionalnym Centrum Kultury, gdzie wyróżniono uczniów za zaangażowanie oraz wybitne sukcesy edukacyjne, a także ich opiekunów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów oraz realizacji kolejnych ambitnych celów.
https://www.facebook.com/share/v/1Ej2U8BMzw/













